Термінова заява Венедіктової! Останнє попередження: зберігаємо спокій – стоп паніка! Вся правда тут

Генпрокурорка Ірина Венедіктова заявила, що не знає, чи дійсно Росія невдовзі планує напасти на Україну. Однак всі працюють на своєму місці. Ніхто нікуди не планує вивозити родину.

До ймовірного нападу українці готові. Про це Венедіктова заявила на брифінгу у Харкові. Пише korupciya.com

“Чи буде воно (вторгнення Росії – ред.) чи ні, чесно вам скажу, що я не знаю”, – сказала генпрокурор.

Вона зазначила, що живе в Києві, діти – в Харкові. Венедіктова запевнила, що її сім’я нікуди не виїжджатиме. Генпрокуратура теж працюватиме у штатному режимі.

Венедіктова зазначила, що останні 8 років Україна живе в стані війни. Тому готувались до різних сценаріїв завчасно.

“Пам’ятаєте, як деякі ексгенеральні прокурори посміювалися , що я видала наказ про “тривожну валізу”. Я закінчувала університет внутрішніх справ, я звикла жити із “тривожною валізою” з того ще часу”,– сказала Венедіктова.

Тому чиновниця додала, що це нормально, коли у правоохоронних органах керівники готові до розвитку будь-яких подій. Водночас Венедіктова закликала українців бути спокійними. Однак слід розуміти, що ситуація може розгортатися як завгодно.

Тим не менш, держдепартамент США розпорядився евакуювати більшу частину співробітників Посольства США в Києві, а також знову закликав американських громадян, які перебувають в Україні, виїхати через загрозу військового вторгнення з боку РФ.

Про це повідомив у суботу під час телефонного брифінгу для журналістів високопоставлений співробітник адміністрації США, передає власний кореспондент Укрінформу.

“Ми віддали розпорядження, щоби більшість співробітників посольства, які досі перебувають в Україні, негайно залишили країну”, – зауважив представник адміністрації.

Він пояснив це рішення ризиками, які створюють дії РФ біля кордонів України, а також “поточною загрозою військових дій” з боку Росії. За його словами, послуги з оформлення паспортів та віз у приміщенні посольства призупинено, однак США запропонують екстрену консульську допомогу у Львові.

У Києві залишатиметься команда дипломатів США для підтримки зв’язку з українським урядом.

Водночас, представник адміністрації США повторив попередження для американських громадян залишити Україну, про що в п’ятницю офіційно оголосив Білий дім.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )