Терміновий борт! Вже у Берліні – У Зеленського приголомшили: вирішальна зустріч. Зупинити війну!

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак прибув у Берлін (Німеччина) на зустріч політичних радників лідерів країн Нормандського формату. Про це він написав у  Facebook.
Повідомляє korupciya.com

Прилетіли з українською делегацією до Берліна. Незабаром розпочнеться друга з початку року зустріч політичних радників лідерів Нормандського формату, – зазначив Єрмак.

Він розповів, що очолює делегацію перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко, яка проведе зустрічі з німецьким віцеканцлером, міністром економіки та захисту клімату Робертом Габеком, міністром фінансів Крістіаном Лінднером, міністром економічного співробітництва та розвитку Свеньєю Шульце, депутатами Бундестагу та представниками німецького бізнесу.

На зустрічах обговорять фінансову взаємодію та підтримку, реалізацію проєктів двосторонньої економічної співпраці, розвиток транспортного потенціалу обох країн. В рамках діалогу з німецьким бізнесом планують обговорити подальшу двосторонню взаємодію у сферах розвитку зеленої енергетики та водної логістики, транспорту та торгівлі, – розповів Єрмак.

Він також додав, що розраховує на конструктивний діалог та позитивні результати після всіх зустрічей.

Україна – не сама, і ми жорстко будемо відстоювати власні інтереси, – додав очільник ОП.

Він також анонсував брифінг за результатами переговорів, який відбудеться орієнтовно о 20:00 (за Києвом).

У нас зараз активно заговорили про можливу відмову від «Мінська». Перспектива може і солодка, але безглузда. Розривати документ мирного врегулювання – це автоматично означає «велику війну». Безглузду на тлі того, що делегація від РФ на чолі з Козаком по суті погоджується на наші умови щодо «Мінська» – спочатку росіяни мають піти з Донбасу, і лише потім Україна проведе там вибори. Просто остаточне рішення тут може ухвалити лише Путін.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Окупанти застрелили зятя, він сказав їм лише одне слово”: жахливі свідчення з Бучі. Фото