Connect with us

Новини

Терміново! Байден розсекретив все: знали про вторгнення – ніхто не вірив. Перші деталі – читати всім!

Президент США Джо Байден віддав наказ про розсекречення розвідданих напередодні вторгнення Росії в Україну 24 лютого, оскільки заяви офіційних осіб США про напад, що готується, були зустрінуті американськими партнерами і союзниками зі скептицизмом.

Про це повідомила директор Національної розвідки США Евріл Хейнс, передає CNN. korupciya.com

“Коли ми пояснили нашим політикам, і наші політики пішли до своїх колег, то виявили у тих неабияку частку скептицизму”, – заявила директор Нацрозвідки США.

“Як наслідок, президент повернувся до нас і сказав: “Ви повинні вийти і поділитися якомога більшою кількістю інформації, а також переконатися, що люди бачать те, що бачите ви, щоб ми могли знову взаємодіяти і, можливо, мати більш продуктивні розмови про те, як готуватися до потенційного російського вторгнення”, – підкреслила Хейнс.

У CNN нагадали, що на початковому етапі нарощування Росією сил на українському кордоні адміністрація Байдена вибірково розсекретила та оприлюднила розвідувальні дані про війну Росії в Україні.

Advertisement

Цей підхід був спрямований на боротьбу з російською пропагандою у глобальному масштабі та на забезпечення того, щоб партнери та союзники США могли бачити загальну картину того, що відбувається.

Тоді ж директор ЦРУ Вільям Бернс заявив наступне:

“Я думаю, що Путін зараз злий і засмучений. Він, ймовірно, подвоїть ставку і спробує розчавити українську армію, не звертаючи уваги на жертви серед цивільного населення”.

Бернс також додав, що він і аналітики ЦРУ не бачать, як Путін може досягти своїх цілей – захопити Київ і замінити уряд Володимира Зеленського промосковським маріонетковим керівництвом.

Крім того, він зазначив, що США активно обмінюються розвідданими з Україною.

Advertisement

Водночас Хейнс теж наголосила, що США багато ділилися розвідданими з партнерами та союзниками, зрештою розробивши механізми обміну даними, які можна буде використати у майбутньому.

Прокоментуйте:
Advertisement