Терміново! Літак з Кернесом вилетів до Німеччини – такого не чекав ніхто. Без свідомості

В Харкові помічений “літак Навального”. У мера Харкова Геннадія Кернеса, за даними ЗМІ, нібито стався інсульт на тлі коронавирусу. Журналісти писали, що інсульт нібито стався кілька днів тому і викликав порушення мови “і не тільки”.

“Україна 24” повідомляє про те, що Кернеса намагаються екстрено перевезти на лікування до Німеччини або Ізраїль, поки що не відомо чи якась із країн погодиться прийняти його на лікування через його інфікування. Повідомляє korupciya.com

Увечері 16 вересня Telegram-канал “Netipichnyi_Kharkov” повідомив про приземлення в аеропорту медичного борту авіакомпанії FAI rent-a-jet. Припускається, що цей лайнер відправився для транспортування Кернеса в лікарню Німеччини.

При цьому літак тієї ж німецької чартерної авіакомпанії FAI rent-a-jet раніше транспортував до Берліна отруєного російського опозиціонера Олексія Навального.

“Суспільне” зазначило, що борт, який прибув до Харкова о 19:15 з німецького Нюрнберга – це Bombardier Challenger 604 із номером D-AFAD. Біля термінала журналісти помітили машини швидкої та автомобілі з номерами 0202, якими користується охорона й оточення міського голови. Джерело видання у правоохоронних органах також заявило про перевезення політика.

Крім того, очевидці зняли на вулицях міста колону машин швидкої допомоги. Вони нібито перевозили мера до аеропорту.

 

Як ми вже повідомляли раніше, джерела в Харківській мерії кажуть, що літак з мером міста Геннадієм Кернесом тільки вилетів до Німеччини. За неофіційною інформацією, Кернес без свідомості. У Німеччині він буде проходити лікування. Там його чекають уже чотири лікарні. Вибір закладу залежить від його стану.

Нагадаємо, 15 вересня директор департаменту міськради у справах інформації та зв’язків з громадськістю Юрій Сидоренко підтвердив, що Геннадій Кернес захворів на коронавірус. За його словами, мера госпіталізували в 17-у міську лікарню.

Пізніше мережами почала поширюватися інформація про те, що у Кернеса двостороннє запалення легенів, він підключений до апарату штучної вентиляції легенів. А кілька днів тому у мера нібито стався інсульт, який спровокував коронавірус. Через це у Кернеса на кшталт частково відняло мову.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Терміново! Літак з Кернесом вилетів до Німеччини – такого не чекав ніхто. Без свідомості