Терміново! Просто зараз – масштабна антитерористична операція. Країну трясе – почалось! Азербайджан відзвітував

Різне

Сили Служби держбезпеки Азербайджану провели “вимушену антитерористичну операцію” в околицях селища Гадрут в Нагірному Карабасі.

Про це йдеться в спільній заяві СДБ і Міноборони республіки 13 грудня.

“У лісах на північний захід від селища Гадрут залишилися вірменські збройні загони. Вони не покинули територію, а, навпаки, створили бойові позиції і зробили кілька диверсій щодо азербайджанських військових і цивільних осіб, в результаті яких загинули чотири і були поранені двоє військовослужбовців, а також поранений один цивільний. Служба державної безпеки Азербайджану була змушена провести антитерористичну операцію “, – йдеться в заяві.

Відмітив, що днем ​​до 12 грудня Вірменія заявила про настання армії Азербайджану в Карабасі.

Азербайджанські військові відновили наступ на півдні Нагорного Карабаху. Про це йдеться в повідомленні Міноборони Вірменії, пише видання РБК

«12 грудня азербайджанська сторона відновила наступальні дії в напрямку населених пунктів Старий Таглар – Хцаберд Республіки Арцах», – заявили у відомстві.

Прес-секретар Міноборони Вірменії Мане Геворкян в Facebook заявила, що в першу чергу увагу на те, що трапилося повинні звернути російські миротворці. За її словами, їх керівництво «з раннього ранку» поінформоване про те, що сталося.

У Міноборони Росії увечері 12 грудня також повідомили про перший порушення режиму припинення вогню з початку дії угоди про перемир’я. «11 грудня зафіксовано один випадок порушення режиму припинення вогню в Гадрутському районі», – йдеться в повідомленні відомства. У Міноборони додали, що російські миротворці продовжують спостерігати за обстановкою в регіоні.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN