Терміни закінчення війни: в Офісі президента назвали можливий варіант деокупації України

Війна може закінчитися раніше, ніж ЗСУ звільнять усі окуповані території.

Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що війна з Росією може закінчитися раніше, ніж ЗСУ звільнять територію України військовим шляхом. Про це він заявив в ефірі телемарафону.

Подоляк нагадав, що під час російського вторгнення 24 лютого ніхто не вірив, що Україна вистоє у цьому протистоянні. Проте вже закінчилося дев’ять місяців війни, і наша країна перебуває у фазі контрнаступу, ефективного просування деокупації своєї території.

“Тому мені видається, що це просто такий дискусійний майданчик, де можна говорити – малоймовірно, велика ймовірність тієї чи іншої події. Але події – це конкретні дії на лінії фронту і це конкретне постачання військових можливостей”, – розповів він.

Михайло Подоляк
Радник голови ОП наголосив, що Україна в будь-якому випадку ефективно просуватиметься на фронті. Також він прокоментував, чи можлива повністю військова перемога України у війні.

“Чи можлива повністю стовідсоткова військова перемога? Можливо, виглядатиме трохи інакше. Наприклад, ми просунемося в Луганській або Донецькій області, впаде велике місто, яке вісім років було окуповано РФ, наприклад, Луганськ, після цього почнуться незворотні процеси – і в політичних елітах РФ, і в суспільстві. І таким чином війна може закінчитися раніше, ніж ми військовим шляхом все звільнятимемо. Тому що буде звільнено воно за фактом того, що Росія програла війну”, – пояснив Подоляк.

ЗСУ, звільнення територій, зачистка

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )