“Терпіть далі, раби”: Кремль готується до другої хвилі мобілізації, у росіян паніка

Незважаючи на публічні заяви російської влади про припинення мобілізації, усередині йде підготовка до другої хвилі.

За словами джерел видання «Верстка», друга хвиля може розпочатися вже взимку. top.politeka.net

Інше джерело пояснило, що період до Нового року путінська адміністрація вирішила використати для «емоційного розвантаження населення», проте на закінчення мобілізації ніхто не вірить.

мобілізація, чмобики, мобіки
«Зрозуміло, що люди знадобляться ще, незрозуміло лише, скільки їх буде», – цитує видання співрозмовника.

Уряд тим часом займається переоснащенням та модернізацією військкоматів, а в самих військкоматах продовжується робота з уточнення списків військовозобов’язаних. Такі самі процеси йдуть у великих компаніях.

Коментуючи ці дані, росіяни констатують, що до цього призвело раболіпство народу і з жахом зазначають, що мобілізація може тривати нескінченно.

«Цілком очікувано, Путіну потрібно більше м’яса», «До чого призвело раболіпство. Це свавілля триватиме нескінченно», «Країна терпіл. Ви віддали своїх найкращих людей у ​​в’язниці. Вмивайтесь тепер і мовчіть!», «Кращих убили, другого Нємцова вже не буде. Ковід, війна, далі голодні бунти та громадянська війна всередині країни. Терпіть далі, генетичні раби, що бояться свободи більше за смерть», «Скільки йтиме війна, стільки йтиме й мобілізація. Очевидний незаперечний факт. На превелике горе. Ця війна вбиває не лише Україну. Будь вона проклята і всі, хто її вітає. Бумеранг вже летить до Росії», «Дід старіє і впадає в маразм, а система збудована так, що не може в ній бути людей розумніших за нього».

цвинтар у Росії

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN