“Територія України потребує негайного звільнення”: у Зеленського відреагували на влаштовані Росією “референдуми”

На окупованих територіях України сьогодні немає жодного юридичного дійства під назваою “референдум”. Усі дії росіян, що там відбуваються, є лише пропагандистським шоу.

Про це у своєму Twitter написав радник голови Офісу президента Михайло Подоляк. Він наголосив, що усі захоплені РФ території України повинні бути негайно звільнені.

“Сьогодні на окупованих територіях немає жодного юридичного дійства під назвою “референдум”. Є лише: 1. Пропагандистське шоу для проведення z-мобілізації; 2. Територія України, яка потребує негайного звільнення”, – зазначив представник ОП.
''Територія України потребує негайного звільнення'': у Зеленського відреагували на влаштовані Росією ''референдуми''
Нагадаємо: вранці 23 вересня глави окупаційних “адміністрацій” у Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях оголосили про старт “референдумів”. Водночас терористи з ОРДЛО фактично визнали, що результати голосування вже написані.

Відео дня:

У тимчасово окупований Мелітополь Запорізької області відвезли гастролерів із Криму для участі у псевдореферендумі. Їх розмістили до гуртожитків вишів, на бюджетних об’єктах, поселили до готелю “Мелітополь”. Вже цього дня на вулицях помітили колаборантів зі скриньками, які у супроводі кадирівців ходитимуть 4 дні.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Територія України потребує негайного звільнення”: у Зеленського відреагували на влаштовані Росією “референдуми”