Connect with us

Новини

Теж рильце в пушку: Прокуратура Нідерландів наклала арешт на землю колишнього зятя Путіна

Прокуратура Нідерландів наклала арешт на землю колишнього зятя російського диктатора Володимира Путіна Йорріта Фаассена. Про це повідомляє The Guardian, передають Патріоти України.

У матеріалі йдеться про те, що запис у земельному кадастрі Нідерландів показує, що ділянка землі була конфіскована 12 травня національною прокуратурою за фінансові, економічні та екологічні злочини. Агентство відповідає за забезпечення дотримання санкцій.

Згідно з голландськими кадастровими документами, земельну ділянку було вилучено в рамках кримінального розслідування. За словами Хелін Овер де Лінден, юриста й експерта із санкцій, конфіскація вказує на те, що Фаассен, імовірно, стане об’єктом розслідування, хоча точну причину конфіскації не може бути встановлено із загальнодоступних документів. Нідерландська прокуратура не стала коментувати причину конфіскації або чи перебував Фаассен під слідством.

Повідомляється, що Фаассен, який проживає в Москві, зазнав допиту з боку влади в аеропорту Схіпгол після нещодавнього прильоту до Нідерландів. Згідно з повідомленням, ця людина сказала, що слідчі допитали Фаассена за підозрою в «ухиленні від санкцій» і конфіскували його ноутбук і мобільний телефон. За словами джерела, він швидко повернувся в Москву.

Advertisement

Фаассен не відповідав на телефонні дзвінки та запитання Guardian електронною поштою про конфіскацію земель або про інцидент у Схіпхолі.

Прокоментуйте:
Advertisement