Connect with us

Новини

“Ті, хто це зробили – більше не існують” : Буданов шoкyвaв мережу оприлюднивши деталі про виконавця стрaтu нашого nолонeноrо

Published

on

Кирило Буданов заявив, що особу окупанта, який відрізав голову українському полоненому, встановили. Очільник ГУР припустив, що скоро воєнний злочинець може припинити своє існування.

Нещодавно у мережу потрапило відео, як російський окупант відрізає голову українському полоненому. Очільник ГУР Кирило Буданов заявив, що особу виконавця цього воєнного злочину вже встановили.

Чому розвідка не називає ім’я воєнного злочинця
Буданов заявив, що Головне управління розвідки України має дані про воєнного злочинця, проте не буде говорити, хто він де він зараз перебуває.

Давайте я зараз вам все скажу, так? Ця людина це послухає і буде там сидіти далі. Хто він – ми знаємо,
– відповів Буданов журналістам.

Advertisement

Ті, хто роблять такі речі, “зникають”
Насправді це не перший подібний злочин російських загарбників. За словами Буданова, були й інші подібні випадки, проте вони поодинокі. Але є один важливий момент – воєнні злочинці, які робили такі речі з українськими військовими, більше не існують.

Якось так склалося, що майже вже всі з тих, хто робив подібні речі, де це було нам чітко відомо, вони більше не існують. Тому не думаю, що ця людина стане виключенням,
– сказав очільник ГУР.

На запитання, чи “допомогла” в цьому українська розвідка, Буданов загадково відповів “просто так сталося”.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement