“Ти молода, можеш і пішки пройтись”: в мережі знову поскаржилися на пенсіонерів в маршрутках

Новини

“Потрібно залишатись людиною в будь-якій ситуації”

Мережу обурив інцидент, який стався зі школяркою в громадському транспорті Львова. Про це написала користувач під ніком Roksa Alfavytska на сторінці в Facebook спільноти “Варта”.

Дівчина розповіла, що з нею трапився дуже неприємний інцидент, в результаті якого вона змушена була відмінити дуже важливе заняття. Ініціатором конфлікту були пенсіонери.

“Отож, намагаючись “залізти” в маршрутку я проявила повагу до пенсіонерів і пропустила їх. І коли я почала розуміти, що якщо почну пропускати далі, то для мене просто не залишиться вільного простору і часу, щоб чекати на ще одну маршрутку. І як тільки я спробувала зайти, тут жіночка похилого віку почала обурюватись, на що я не змогла промовчати. “Куди ти ломишся?! Спішиш кудись дуже ?! Де твоя повага до старших?” Я спробувала відповісти спокійно, кажучи, що вже й так достатню кількість людей пропустила і дуже поспішаю”, – пише школярка.

За її словами, відповідь жінки просто вивела її з рівноваги.

“Ти молода – можеш і пішки пройтись або ж викликати собі таксі!”. Тобто, навчаючись в одинадцятому класі, немаючи стабільного заробітку, я повинна їздити на таксі? А потім ті ж пенсіонери обурюються, що їм не подають місця або ж до них зневажливо відносяться! А як вони відносяться до молоді?! А ще кажуть, що потрібно залишатись людиною в будь-якій ситуації”, – розмірковує дівчина.

Скриншот поста (facebook.com/groups/govarta1)

Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на цей інцидент.

Скріншот коментарів (facebook.com/groups/govarta1)

“Коли я був молодшим і хтось дуже старший за мене пробував мене несправедливо “виховувати” за те, що я чогось не знаю чи не розумію, я відповідав: ‘У мене ще є час помудріти, а у вас вже нема”, – пише Ігор Паращак.

Скріншот коментарів (facebook.com/groups/govarta1)

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN