Тільки що! Після трагедії – у міністерстві зробили термінову заяву: ретельна робота. Надважливий звіт

Різне

Україна разом з іншими зацікавленим сторонами протягом 60 днів доопрацює отриманий від іранської сторони проект технічного звіту за обставинами катастрофи літака Boeing 737 компанії “Міжнародні авіалінії України” і подасть до нього свої зауваження і пропозиції.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін в ефірі “Громадське радіо”.

За його словами, українська сторона “надзвичайно задоволена таким результатом”, він коштував великої концентрації, зусиль не тільки їй, але і міжнародним партнерам по коаліції постраждалих держав – Канаді, Великобританії, Швеції та Афганістану.

Єнін акцентував увагу на важливості цього технічного звіту:

Правда, поки Тегеран надіслав лише проект технічного звіту. Він потребує доопрацювання з боку інших країн-учасниць технічного розслідування – держави-експлуатанта, держави-виробника повітряного судна (США) та інших зацікавлених сторін.

“Ми цю роботу дуже ретельно найближчим часом зробимо. Далі іранська сторона повинна врахувати, або не врахувати наші зауваження і пропозиції, про що надалі буде проінформована Рада ICAO. Це буде результат консолідованої роботи. Сьогодні важко встановити конкретну дату, але я більш ніж упевнений, що ми вкладемося в установлений конвенцією 60-денний термін “, – зазначив Єнін.

При цьому він додав, що не хотів би забігати вперед і коментувати питання довіри, об’єктивності та неупередженості отриманого від іранської сторони документа.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN