Тільки що! Зеленський зробив вибір – після гучного скандалу, буде захищати. Країна гуде – конфлікт набирає обертів

Різне

НАБУ і САП не збираються поступатися Зеленському та здавати справу Татарова.

Такими словами розпочав своє повідомлення в Фейсбук редактор видання Цензор.нет Юрій Бутусов.

Далі прямим текстом:

Матеріали справи заступник голови Офісу президента Олега Татарова знаходяться в Національному антикорупційному бюро, і їх видача не планується. Тому що передавати їх в СБУ за рішенням генпрокуратури немає підстав. НАБУ має право запросити будь-які антикорупційні матеріали з будь-яких правоохоронних органів.

Заступник генерального прокурора Олексій Симоненко перевищив свої повноваження, він не мав права відключати від реєстру процесуальних керівників САП. Закон не дає йому такого права – забирати антикорупційні справи у антикорупційних органів. НАБУ може відкрити кримінальну справу проти самого Симоненко.

Рішення про передачу справи в СБУ може бути оскаржене в суді.

Два рази в грудні Генпрокуратура втручається в справу топ-чиновника: зриває спочатку пред’явлення підозри Татарову, а потім обрання запобіжного заходу. Сам Татаров досі не відсторонений від посади, і продовжує працювати в ОП, використовуючи владу для свого захисту.

Татаров – представник проросійських сил в оточенні Зеленського. Кримінальну справу НАБУ, яку проти нього відкрито, Татаров назвав “зовнішнім управлінням”, натякаючи, що проти нього НАБУ діє за вказівкою США. Саме так всі дії НАБУ називають на телеканалах кума Путіна Медведчука.

Зеленський зробив вибір – він збирається захищати своїх проросійських співробітників навіть ціною чергового конфлікту з Заходом.

Порушуючи незалежність НАБУ і втручаючись в розслідування, Зеленський в черговий раз порушує вимоги меморандуму з МВФ, який підписала Україна.

Відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що Національне антикорупційне бюро України проситиме в суді для заступника глави Офісу президента Олега Татарова запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

Про це заявив в інтерв’ю “Настоящее время” директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

“НАБУ ініціює арешт з можливістю внесення застави, але яке рішення прийме прокурор я не знаю” , – сказав директор НАБУ.

Після цього заступник Офісу президента Олег Татаров відреагував на слова очільника НАБУ

“Директор НАБУ Ситник заявив, що ініціює мій арешт. Хочу повідомити визнаному винним у корупції чиновнику, який загрався, що його PR-акція закінчиться так само, як вся його попередня діяльність – нічим. Чи не буде і не може бути ніякого арешту за повністю сфальсифікованими кримінальним провадженням, де немає жодного факту чи доказу.

І ще раз нагадую, що це справа – особиста помста чиновника, який не має ні морального, ні юридичного права очолювати НАБУ і давно повинен бути звільнений у зв’язку з доведеними фактами корупції “, – написав Татаров

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN