Той випадок коли авто дорожче за дівчину — дівчина здала на смітник раритетний Chevrolet Impala свого хлопця

Житель США протягом року реставрував Chevrolet Impala 1967-го року, але авто дуже заважало його дівчині.

У США дівчина викинула на смітник раритетне авто свого хлопця, інформує Ukr.Media.

Після повернення з відрядження американець виявив пропажу свого Chevrolet Impala з гаража. І як виявилося, організатором викрадення була дівчина, розповів автолюбитель на порталі Reddit.

Американець у 2019 році придбав Chevrolet Impala 1967 року випуску і почав його реставрувати. Він придбав запчастини для автомобіля, витративши на це близько $11 тисяч.

Два місяці тому він купив будинок з гаражем, де продовжив займатися відновленням Chevrolet. Нещодавно до нього переїхала його дівчина, якій не сподобалося, що раритетне авто з запчастинами займає забагато місця і вона не може поставити в гаражі свій автомобіль.

Повернувшись днями з відрядження американець виявив, що його Chevrolet Impala разом зі всіма запчастинами зник, а в гаражі стоїть авто його дівчини.

За допомогою камер відеоспостереження, встановлених у будинку, він з'ясував, що Impala з усім скарбом вивезли якісь люди. Виявилося, що це його кохана замовила вивезення «автомотлоху» на смітник.

Він порвав відносини з дівчиною і звернувся в поліцію із заявою про викрадення авто і крадіжку запчастин. Він подав до суду на свою колишню подругу. Незабаром він знайшов звалище, куди відвезли його авто.

Автомобіль вдалося повернути, але запчастини все ще залишаються на автозвалищі. Тепер в планах у хлопця повернути всі запчастини від автомобіля і продовжити реставрацію.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Той випадок коли авто дорожче за дівчину — дівчина здала на смітник раритетний Chevrolet Impala свого хлопця