Токаєв повстав проти Путіна, не бажаючи віддавати РФ три області Казахстану

Казахстан ожидал, что Россия захочет отобрать его территории, поэтому Токаев отказался поддерживать вторжение Путина в Украину.

Росія хоче захопити три північні області Казахстану, саме тому президент Касим-Жомарт Токаєв пішов проти диктатора Володимира Путіна. dialog.ua

Про це 9 липня заявив директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Павло Лисянський в ефірі “24 канал“.

“Казахи про це знають, і Токаєв про це знає, тому веде таку політику”, – наголосив експерт.

Співрозмовник ЗМІ зазначив, що в Казахстані завжди розуміли небезпеку, яка походить від РФ. Підтримка спроб сепаратизму, розпалювання міжнаціональних протистоянь, спроби створення “російської автономії” та “Уральської народної республіки”, до всього цього доклав руку Кремль.

За словами Лисянського, після 2014 року, коли Росія анексувала Крим та розпалила війну на Донбасі, створивши терористичні “ЛНР” та “ДНР”, у Казахстані посилили кримінальну відповідальність за сепаратизм.

Відео дня:

Глава інституту зазначив, що Україна дала відсіч РФ, і тепер армія окупантів може рушити у зворотному напрямку та зайти до Казахстану.

Раніше, 8 липня, повідомлялося, що Росія, перекриваючи доступ Казахстану до КТК, тисне на нього і створює штучний дефіцит.

Ходом Казахстану може стати перекриття для Росії нафтопроводу в Китай.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
BBCcCNN
Токаєв повстав проти Путіна, не бажаючи віддавати РФ три області Казахстану