“Тому що Україна перемогла”: кума Дзідзьо Цибульська висловилася про перенесення Євробачення до Британії

Відома співачка висловила свою думку щодо ідеї перенесення конкурсу “Євробачення-2023”.

Популярна українська співачка Оля Цибульська, яка є кумою шоумена Дзідзьо, часто ділиться з шанувальниками подробицями свого життя на сторінці в Instagram. Так, цього разу Оля не стрималася і записала в сторіс відео в якому висловила своє обурення ідеї перенести “Євробачення-2023” до Великобританії. politeka.net

За словами Олі, Україна перемогла на конкурсі в Італії в 2022 році, тому по праву повинна приймати конкурс у себе в наступному році. Також у своїх сторіс зірка закликала європейських лідерів скоріше передати в Україну обіцяне озброєння.

Відео дня:

“Конкурс Євробачення заявили, ніби наступний конкурс, який по праву повинен проходити у нас в Україні відбудеться в Британії. Я з цим категорично не згодна. По-перше, тому що Україна перемогла. А ще Євробачення має відбутися тут, бо Україна перемогла всіх окупантів, які приїхали на нашу землю. І перемогла, в першу чергу, завдяки нашим військовим, нашому відважному народу, і тій зброї, яку Євросоюз все ніяк не довезе”, – сказала Цибульська в сторіс.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Тому що Україна перемогла”: кума Дзідзьо Цибульська висловилася про перенесення Євробачення до Британії