Топ-10 звичок, які варто запозичити у струнких людей

Стрункі люди дотримуються кількох звичок.

Гарна фігура — це питання не лише вдалої генетики, дисципліни і правильного харчування, це ще й гарна звичка. Розповідаємо, що варто робити щодня, щоб легше скидати зайву вагу і підтримувати фігуру, інформує Ukr.Media.

Робити зарядку

Навіть невеликий комплекс вправ, який ви зробите незабаром після пробудження, піде на користь фігурі. По-перше, він допоможе швидше прокинутися не лише нашому тілу, а й мозку. По-друге, пришвидшить обмін речовин. А, по-третє, допоможе менше з'їсти протягом дня: дослідження, проведене фахівцями Нортумбрійского університету, підтвердило, що люди, які регулярно робили зарядку, зрештою відчували менший апетит.

Як слід снідати

Найбільш корисний режим харчування — той, у якому основну норму калорій ми отримуємо вранці. До цього висновку дійшли дослідники Університету Тель-Авіва. Швидкість обміну речовин протягом дня змінюється: чим ближче до вечора, тим він повільніший, а ось зранку ми і справді можемо їсти все, що захочемо.

Ну, і крім того, якщо ми відмовляємося від сніданку, організм негайно переходить у режим економії і протягом дня буде кожну отриману калорію відкладати про всяк випадок, а не переробляти на енергію.

Гуляти під ранковим сонцем

Ранкове сонячне світло спалює жир у прямому сенсі цього слова: це довели дослідники з Університету Альберти (Канада). Під впливом видимого спектру частинки ліпідів зменшуються в об'ємі та вільно залишають клітини — і ми худнемо.

Випивати склянку води відразу після пробудження

Протягом ночі ми втрачаємо близько півлітра води, і тому склянка води, випита вранці, допомагає відновити баланс рідини у організмі. Також вода необхідна для здорового обміну речовин. Вона допомагає знизити ризик переїдання.

Багато ходити пішки

Пройти одну зупинку громадського транспорту і сісти в автобус на тій, що подалі від будинку; підніматися на третій-четвертий поверх пішки, а не у ліфті; після роботи влаштувати собі невелику прогулянку — і розминка, і зняття стресу. Все це дрібні зміни, які абсолютно непомітно для нас накопичуються у серйозну перевагу — а результат помітний і вам, і оточуючим, і навіть вашому лікареві.

Робити перерви для невеликої розминки

Навіть якщо ваш спосіб життя більше наближений до сидячого, ніж до активного, ви можете поліпшити дещо вже зараз: просто додайте у своє життя правило 6/60. Це правило передбачає, що щогодини, чим би ви не займалися, ви робите перерву і протягом 6 хвилин виконуєте просту гімнастику — або вирушаєте на прогулянку. Вчені підтвердили, що шестихвилинної активності достатньо, щоб усунути уповільнення метаболізму, яке настає після годинної нерухомості — і протягом наступних 54 хвилин ваш організм старанно переробляє калорії та накопичений жир на енергію.

Їсти повільно

"Не поспішай!", "Жуй як слід!", "Не відволікайся!" — ваша мама була абсолютно права, коли говорила вам усе це. Чим повільніше і зосередженіше ми їмо, тим більше шансів вчасно помітити сигнал про насичення — і з'їсти саме стільки, скільки потрібно. Ви здивуєтеся, наскільки менше їжі вам потрібно, щоб почуватися енергійною і бадьорою людиною цілий день, щодня.

Висипатися

Ми не втомлюємося повторювати: найпростіше і найкраще, що ви можете зробити для свого здоров'я (і гарної фігури теж) — це лягти спати раніше і проспати стільки, скільки потрібно саме вам. Недолік сну небезпечний для нашого здоров'я: люди, які хронічно не висипаються, більш уразливі для хвороб серця, судин і раку, у них вищі шанси зіштовхнутися з когнітивними порушеннями у старшому віці, нарешті, вони легше набирають вагу та важче її позбуваються. Не дозволяйте нікому позбавляти вас сну — бережіть себе!

Багато пити

Кава (без цукру і вершків, зрозуміло) після сніданку, чиста вода протягом дня, чай у другій половині дня — усі ці напої не лише допоможуть вам підтримати здоровий баланс рідини у організмі, але і допоможуть схуднути. По-перше, ми часто сприймаємо за голод спрагу, і якщо пити часто, можна істотно скоротити кількість споживаних зайвих калорій. А, по-друге, достатня кількість рідини — необхідна умова швидкого метаболізму.

Проводити менше часу у соцмережах

І справа не лише у стресі та порушеннях сну, з якими рано чи пізно зіштовхується кожен любитель соцмереж. У тих, хто проводить у соцмережах більше години на день, шанси отримати ожиріння збільшуються на 57 % — а все через неправильне уявлення про тіло, яке у нас з'являється через перегляд чужих фото, оброблених у Photoshop. Не довіряйте цій інформації і частіше влаштовуйте собі цифровий детокс — це дуже корисно.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Топ-10 звичок, які варто запозичити у струнких людей