Connect with us

Новини

Трагедія сколихнула Україну, життя 14-річного хлопчика обірвалося на очах у батька: “Почули страшний гул…”

Published

on

У школі про загиблого Валентина згадують як про дуже чуйного та веселого хлопця.

У селі Лизунівка Новгород-Сіверського району Чернігівської області 1 травня сталася трагедія. 14-річний Валік Мехед разом із татом повертався додому, але сталося непередбачене – пролунала повітряна тривога. Батько та син не встигли сховатися у безпечне укриття.

Вони були вже неподалік свого будинку, коли почули страшний гул у небі. Після чого пролунав потужний вибух. Це була російська авіабомба, яка впала біля непрацюючої місцевої школи. Вони не встигли добігти до рідного дому.

Коли дим почав розвіюватись, батько побачив сина, якого відкинуло від нього на кілька метрів. Хлопчик був у крові. Чоловік зумів підповзти до сина і побачив, що уламок ракети влучив Валику в шию. На жаль, поранення виявилося смертельним і підліток помер на очах свого тата. Вчора хлопчика поховали.

Староста села розповів, що Валік Мехед був наймолодшою ​​дитиною в сім’ї. Є ще двоє старших братів, обоє зараз на фронті, захищають Україну. Дитина пишалася своїми братами та публікувала їх фото на своїй сторінці в Інстаграм.

У школі про Валентина згадують як про дуже чуйного та веселого хлопця. У навчанні він особливо не виділявся, але дуже вмілим був у спорті, особливо чудово у нього виходило грати у футбол. Також Валік Мехед завжди допомагав вчителям і був дуже дружньою дитиною.

Джерело: Обозреватель.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement