Трагедія трапилася з 23-річною вагітною українкою, мати кричала про допомогу: “Стала задихатися…”

На Закарпатті не стало 23-річної вагітної Марії, мати якої кричала про допомогу до влади, щоб та направила до лікарні кваліфікованих фахівців.

23-річна Марія Греснюк перебувала на четвертому місяці вагітності, коли потрапила до Закарпатської обласної клінічної лікарні імені О. Новака, передає Politeka.net.

У своєму Фейсбук мати загиблої, Неля Стасишена, благала владу направити до дочки в Ужгородську обллікарню, для надання консультації та допомоги, кваліфікованих фахівців. На жаль, 10 лютого 23-річної вагітної не стало.

У коментарі ТСН.uа Неля Стасішена розповіла – її дочка була вакцинована, і вагітність протікала добре, але вона заразилася коронавірусом за два тижні до смерті.

Дівчину поклали в пологовий будинок для перестраховки, а на п’ятий день вона в сльозах поскаржилася матері, що їй важко дихати, болить спина і вона не може рухатися. Лікар прописав вагітній масаж, а на наступний день невропатолог поставив діагноз “ковідна” неврологія.

Сатурація впала до 75% на восьмий день, і дівчина стала задихатися, КТ показало 90% ураження легенів. Після цього Марію перевели в реанімацію, а потім – в обллікарню. Відлік часу пішов на години, дівчину підключили до кисню, але вже було пізно.

На думку матері померлої, її дочку могли врятувати, якби була надана кваліфікована допомога.

Дівчина чекала хлопчика, і в наступному році планувала закінчити магістратуру на правознавстві. Марія була єдиною донькою в родині.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )