Connect with us

Новини

Трагедією обернулася пластична операція у Кривому Розі, у всьому звинувачують хірурга: “Її забрали, але вже було пізно”

Published

on

У Кривому Розі Дніпропетровської області у міській клінічній лікарні №2 померла 22-річна Аліна Мухіна після маммопластики.

На Дніпропетровщині сталася трагедія. Зокрема, 22-річна дівчина померла за кілька днів після пластичної операції на грудях. Рідні звинувачують у смерті місцевого хірурга, який робив дівчині пластичну операцію.

операція, лікарня

За словами матері дівчини, після операції у її дочки хворіли груди. Але лікар сказав, що це нормально, і біль має пройти. Після того, як дівчину виписали, вона залишала лікарню в інвалідному візку, адже ходити самостійно не могла.

Згодом її знову госпіталізували до лікарні, де хірург зробив операцію на одній із грудей.

“Він вважав, що там є якісь виділення, але їй це не допомогло. Її кололи всім, чим можна. Наступного дня впав тиск, органи почали відмовляти. Буквально п’ять хвилин і її забрали, але вже було пізно”, – розповіла мати.

За словами матері, її дочка нічим не була хвора. Жінка зазначила, що є три офіційні версії її смерті: можлива інтоксикація, реакція через препарати, бактерицидна паличка. Результати розтину поки що невідомі.

Advertisement

 

Сестра загиблої Дар’я Мухіна розповіла, що Аліна обрала пластичного хірурга за порадою подруги, яка робила у нього таку операцію. Операція з маммопластики коштувала 3000 євро.

Сестра стверджує, що за операцію лікарю заплатили гроші готівкою у валюті. Хірург, за словами сестри померлої, сказав, що займається “благодійністю” – 3 000 євро нібито входила лише вартість імплантів.

“У суботу я особисто з нею бачилася. Вона пила купу пігулок, які він виписав. І дівчина молода, активна, ледве ходить, ледве рухається, у неї болять груди. Вона йому говорила, що в неї болить ліва частина грудей. Вона її взагалі не відчувала”, – каже сестра погишо Дарія Мухіна.

Advertisement

Родичі у смерті дівчини звинувачують хірурга. Сестра вважає, що Аліна мала зараження крові. Батько загиблої написав заяву до поліції, правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Джерело: “Свої. Кривий Ріг”.

Прокоментуйте:
Advertisement