Трагічна звістка! У одного залишилася дочка, у другого – діти і онуки: в боях з окупантами полягло двоє друзів з Одещини

Обидва – жителі одного села, були сусідами і друзями.

Трагічну звістку повідомив представник Одеської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Братчук. Він розповів, що на війні з російськими окупантами загинули два воїни з Одеської області.

Братчук зазначив, що це жителі села Долинка Саратської громади Одеської області – Сергій Чеботар 1971 року народження та Ананій Бошко 1979 року народження. Загиблі були сусідами і товаришами.

Як відзначили у прес-центрі Саратської громади, Сергій Андрійович Чеботар народився 9 грудня 1971 року в селі Зелена Балка, Арцизького району. Після закінчення школи вступив до Долинського ПТУ, працював у рідному селі. Зустрівши свою любов, Майю Опанасівну, переїхав до села Долинка. Він працював трактористом і був відданий своїй праці. У нього залишилося 4 дітей і 3 онуків.

Відео дня:

Ананій Ананійович Бошко народився 3 травня 1979 року в селі Білолісся, Татарбунарського району. Він працював будівельником. Побудував прекрасний будинок з садом. У 2017 році вступив до лав ЗСУ захищати нашу державу. У нього залишилася дружина Альбіна і дочка.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Трагічна звістка! У одного залишилася дочка, у другого – діти і онуки: в боях з окупантами полягло двоє друзів з Одещини