“Треба влаштувати новий Перл-Харбор”: Український експерт закликав розібратися з російським флотом

Новини

Українська влада найближчим часом зобов’язана зайнятися розробкою стратегії військового звільнення захопленого РФ Криму і окремих районів Донбасу. Про це в ефірі телеканалу Прямий сказав український політичний та економічний експерт Зіновій Свереда. За його словами, офіційний Київ повинен якнайшвидше “відійти від стратегії оборони та заглядання в очі партнерам”, передають Патріоти України.

Крім того, Свереда вважає, що Великобританія і США почнуть ставитися до України як до партнера, якщо вона облаштує власну армію і створить “космічні війська”.

Експерт вважає, що чинний Нормандський формат переговорів щодо врегулювання конфлікту на Донбасі не результативний, а позиції Німеччини й Франції часто мають вкрай неоднозначний характер. Виходячи з цього, Свереда закликав Київ запросити США і Великобританію брати участь у діалогах щодо ситуації на південному сході України.

Однак на сказаному експерт не зупинився і заявив, що Україні необхідно “влаштувати новий Перл-Харбор [тотальний розгром, який здійснили на Гаваях японські збройні сили американському Тихоокеанському флоту в грудні 1941 року ‒ Главред]” російському Чорноморському флоту.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN