Три молитви, які творять чудеса на землі: все, про що просите, дано буде

Новини

Доброго дня дорогий читачу!

Сьогодні в цей непростий період нашого життя, коли багато хто позбувся звичного укладу речей, так важливо не віддалятися від молитви і зробити її великою частиною нашого життя.

Посилена молитва в сукупності з вірою у вимовлені слова здатні творити чудеса на землі. Допомога від святих приходить через руки людей.

У цій статті ми розповімо про ті молитви, які варто знати всім людям.

Отче наш

Ця молитва вважається однією з найдавніших і кожен християнин повинен бути знайомий з нею.

Як говорить нам Біблія, слова цієї молитви були написані самим Ісусом Христом.

У цій молитві є все: і вихваляння Господа Бога, і прохання про допомогу в подоланні життєвих випробувань.

“Отче наш, що є в небі, нехай святиться ім’я Твоє. нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі.

Хліба нашого щоденного дай нам сьогодні, й одпусти нам провини наші, як і ми відпускаємо винуватцям нашим, і не введи нас у випробування, але визволи нас від лукавого. Амінь“.

Ця молитва вважається універсальною. Хтось її вимовляє, щоб перемогти хворобу, хтось для здоров’я душі і розуму, треті для позбавлення від проблем і невдач.

Коли будете промовляти молитву, і не тільки цю, дуже важливо вірити в слова які ви вимовляєте. Твердо знати, що молитва вже почута і допомога вже в дорозі.

Захисна молитва до Пресвятої Богородиці

У християн Богоматір є однією з головних святих. Молитва, звернена до Божої Матері, завжди допомагала людям впоратися з труднощами.

Звертатися до Богородиці можна будь-яким способом, який вам зручний: можна прочитати молитву, якщо складно чітко сформулювати намір, а можна і своїми словами.

Прохання має бути чітким і однозначним. Перед тим, як читати молитву, потрібно сконцентруватися на тому чого просите так, ніби це вже у вас є.

“Пресвята Діво, без гріховної плями зачата і в самому твоєму непорочному зачатті освячена всіма дарами Святого Духа, відповідно до призначеного тобі безмірного достоїнства Божої Матері! Ти Богом від віків була призначена на те, щоб разом із твоїм Сином стерти голову ворога нашого роду, пекельного вужа, і тим примирити людство з Богом.

Ти цариця сотворінь усього світу, чесніша від херувимів і славніша без порівняння від серафимів. Тебе, єдину по Христі, всемогутній збагатив усіма скарбами своєї ласки, так що серед творів його рук навіть думкою не можна собі уявити величнішого діла рук божих. Та не тільки за життя, але й у твоєму успенні відзначив тебе Бог понад усіх, переселивши тебе з душею і тілом у нетлінне життя.

Мати Ісуса Христа! Тобі все завдячуємо, бо ти дала нам Бога, Спасителя нашого, а через нього ти зберегла нас і дарувала нам життя. Пресвята Богородице, хто зуміє висловити велич твоєї материнської любові до нас? Хто ж зможе перелічити ті всі твої щедрі добродійства, якими обдаровуєш своїх дітей? Тому й моя любов до тебе лине, бо знаю, що ти не погордиш малим і нужденним даром любові мого серця, але приймеш його ласкаво, бо від віків ще ніхто не чув, щоб ти когось, хто вдається до твого серця, без надії залишила.

У тій вірі прошу тебе, наймиліша Мати і моє прибіжище, будь милосердна до мене, що величаю твоє непорочне зачаття і призиваю твоє святе ім’я: Маріє! Амінь.“

Знайте, що ваші слова почуті і не дозволяйте собі в цьому сумніватися.

Ісусова молитва

Ця молитва дуже коротка і її просто запам’ятати. Тому, в моменти особливої ​​потреби в зверненні до Бога, можна тут же її згадати.

Словами цієї молитви ми каємося і просимо про помилування грішної душі. Знати цю молитву повинен кожен християнин.

“Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене грішного (грішну)!“

Також є ще одна коротка варіація молитви:

“Господи помилуй“

Коли в голові виникають гріховні думки, дуже важливо усвідомити це і почати посилено молитися. Слова молитви зупинять розумовий потік і допоможуть очиститися душі і серцю.

Що б не трапилося, не переставайте молитися!

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий