Трирічна Алінка вже вдруге бореться із раком крові : мама дівчинки просить про допомогу

Новини

У квітні 2019 року, ще зовсім крихітна Алінка почала втрачати гемоглобін, тож почалося дослідження, яке виявило гострий лімфобластний лейкоз, згодом київські фахівці лише підтвердили діагноз.

Подальші 10 місяців лікування мама Алінки згадує із болем і жахом, але і вдячністю також, бо вони таки призвели до ремісії і дитину виписали додому на підтримувальну хімію.

«Цілий рік все йшло добре, аналізи були у нормі, Алінка почувалася добре, та у грудні 2020 року у нас різко в аналізах впали тромбоцити, ми знову звернулись до лікарів та були ошелешені новиною, що у нас рецидив – 92 відсотків бластних клітин», – розповідає мама крихітки.

Протирецидивне лікування дається дитині вкрай складно, після першого ж блоку вона опинилась у реанімації. Лікарі виходили дитину і провели наступні блоки. Та вони стали для дитини ледь на фатальними, з’явилась різка алергічна реакція. Тож таке лікування дитині не підходить, потрібно закупати інший препарат, який коштує непосильних для звичайної української сім’ї непосильних коштів.

«Зібрати самим 11 тисяч євро нам просто не можливо, я ще й до всього вагітна, а лікування чекати не може, адже хвороба непроста, тому дуже просимо вашої допомоги», – просить мама Алінки.

Реквізити для допомоги:

картка ПриватБанку 

5168 7574 1565 5853

Галій Юлія Володимирівна

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий