Троє дітей втратили тата, який поїхав на заробітки до Литви: з’явилися деталі трагедії

Микола з багатодітної сім’ї і працював на заробітках ще з 16 років.  Його дружина Настя теж з багатодітної сім’ї. У Миколи залишилося троє маленьких дітей.

У Литві трагічно загинув українець Микола Боровець, який перебував у європейській країні на заробітках. Йому довелося поїхати на заробітки, щоб погасити борг за будинок, який вони з дружиною нещодавно придбали. Про це пише видання Obozrevatel.

У Литві Микола працював на будівництві. Трагедія з ним сталася 5 лютого, на робочому місці перебував ще один товариш. Самі литовці відпочивали, бо в суботу зазвичай не працюють.

Микола спустився в підвал до щитка, а його колега залишився нагорі. Чоловік довго не повертався, через це робітник пішов подивитися, що могло затримати українця. Там перед ним постала трагічна картина-Микола лежав на підлозі і не дихав. Як стало відомо пізніше, він отримав удар струмом і миттєво загинув.

Власник компанії, де працював Микола, допоміг родичам з перевезенням тіла і передав їм зарплату чоловіка.

Микола з багатодітної сім’ї і працював на заробітках ще з 16 років. Його дружина Настя теж з багатодітної сім’ї. У Миколи залишилося троє маленьких дітей: один син і дві дочки. Старшому Артему 5 років, Маргариті 3 роки, а Меланії приблизно півтора року. Він любив своїх малюків і пишався ними.

“У родині велике горе. Настя залишилася одна з маленькими дітьми, та ще й борг за будинок. У селі вони ще не були прописані, тому офіційно допомогти їм не можуть. Люди самі збиратимуть допомогу дружині, щоб вона могла хоч якось оплатити борги і поставити дітей на ноги”, – додав місцевий житель.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )