Троє дітей залишилися без тата: подробиці трагічної загибелі українця у Литві

У Литві від удару струмом загинув 28-річний українець Микола Боровець. Чоловік жив у Рівненській області, але йому довелося вирушити на заробітки, щоб сплатити борг за будинок, який вони із дружиною нещодавно придбали. Без батька лишилися троє маленьких дітей.

Докладніше про це читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Що сталося?

У Литві Микола працював на будівництві. Трагедія з ним сталася 5 лютого, на робочому місці був ще один товариш. Самі литовці відпочивали, бо по суботах зазвичай не працюють.

“Його друг залишився нагорі, а Коля спустився в підвал до щитка. Його довго не було і друг пішов подивитися, що трапилося. Коля вже був мертвий. Мабуть, його вдарило струмом і він одразу загинув“, – каже Михайло.

Господар компанії, де працював Микола, допоміг родичам із перевезенням тіла, а також передав їм зарплату чоловіка. Нині родина готується до похорону.

Микола з дружиною Анастасією

Хотів швидше погасити борг за будинок

Останні два роки родина Миколи жила в селі Мирне Костопільського району Рівненської області. Там вони з 25-річною дружиною Анастасією купили будинок, за який частинами повертали гроші. Щоб швидше погасити борг, чоловік виїхав на заробітки до Литви. Залишалося виплатити ще половину.

“У Литву він поїхав уже втретє. А взагалі він на заробітках з 16 років, у різних країнах був, він хороший будівельник”, – уточнює Михайло.

Микола хотів якнайшвидше виплатити борг за будинок

Місцеві жителі розповідають, що в їхньому районі більшість чоловіків поїхала на заробітки – хтось в інших регіонах України, а хтось у Європі. Сам Микола родом із Рівненщини, але з іншого села – Бистричі, Березнівського району. Там живуть його батьки, сестра та троє братів.

“Його батько й один із братів теж на заробітках за кордоном. Двоє молодших братів ще маленькі – один у школі, інший тільки торік закінчив школу. Мама – інвалід, вона вдома, порається по господарству. Така середня небагата родина, але люди добрі”, – говорять про них сусіди.

Дружина Настя також із багатодітної сім’ї. Вона народилася та виросла в селі Велике Поле, теж Березнівського району.

У сім'ї троє дітей, молодшій близько півтора року

Батька втратили троє дітей

У Миколи залишилося троє маленьких дітей: один син та двоє дочок. Старшому Артему 5 років, Маргариті 3 роки, а Меланьї приблизно півтора року. Чоловік дуже любив своїх малюків і пишався ними.

“У сім’ї велике горе. Настя залишилася одна з маленькими дітьми, та ще й борг за будинок. У селі вони ще не були прописані, тому офіційно допомогти їм не можуть. Люди самі збиратимуть допомогу дружині, щоб вона могла хоч якось оплатити борги та поставити дітей на ноги”, – додає місцевий житель.

За словами Анастасії, похорон чоловіка відбудеться у четвер, 10 лютого, в Мирному. Родині можна допомогти, переказавши гроші на картку дружини: 5168 7574 1556 7140.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN