Тривожні новини! Прямо з НАТО – приготуватися усім: терміново на фронт! Кремль готує озвірів!

Генеральний секретар Організації північноатлантичного договору (НАТО) Єнс Столтенберг заявляє, що президент Російської Федерації Володимир Путін готує новий наступ у війні проти України. korupciya.com

“Ми не повинні недооцінювати Росію. Путін довів, що він готовий сплачувати високу ціну для цієї несправедливої війни. Він мобілізував понад 200 тис. військових і отримує нове озброєння від інших авторитарних режимів, таких як Іран і Північна Корея. Але найважливіше, що ми не маємо ознак того, що президент Путін змінив свої цілі. Він хоче контролювати Україну та планує новий наступ”, – сказав Столтенберг на спільному брифінгу з міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом.

Він наголосив, що єдиний шлях до тривалого миру полягає в тому, щоби дати зрозуміти Путіну, що він не виграє на полі бою.

“Тому ми повинні надати важчі і більш сучасні системи, аби українська армія була здатна витіснити російські сили не лише для того, аби вижити, але щоб перемогти, повернути назад українську територію та перемогти як незалежна і суверенна держава в Європі”, – додав Столтенберг.

Також він підкреслив, що передача сучасного озброєння для України має відбуватися швидше.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( 3 оцінки, середнє 4.33 з 5 )