“Цар не справжній”: з’явилися ознаки підготовки революції в росії, ФСБ намагається врятувати ситуацію

У росії готуються до внутрішнього конфлікту, що може призвести до ревоюції – вже ж певні ознаки.

Про це заявив аналітик Петро Бурковський.

“У ФСБ вважають, що поява розслідувань про палаци путіна, його дружину Кабаєву, дітей, розкішне життя на річницю війни та інцидент у Брянській області, коли було закликано росіян повалювати режим путіна збройною силою – ланки одного ланцюга. Щоб показати, що путін цар, якій несправжній, неспроможній, думає лише про себе. І він не здатний керувати росією і насильницьки утримує владу.

І вони думають, що це інформаційна підготовка до початку повстання або революції. І ці інциденти – лише перша пташка. І якась є спроба чи всередені країни або за підтримки іноземних спецслужб перетворити війну проти України на громадянську війну у росії. Ось чого вони бояться.

 

Популярні новини зараз

Валерій Залужний розповів українцям про трагедію: “Вічна пам’ять…”

“Я відмовляюсь в це вірити”: з’явилися подробиці трагедії з відомим українським продюсером

Горбунов з’явився перед камерою з новою зачіскою: “Як у Насті Каменських чи Шакіри”

Божевільна кількість підрозділів: екс-командир “Азова” розповів, що відбувається у Бахмуті та нову тактику військ рф

Андре Тан показав українкам, як стильно носити звичайне худі: “Це буде дуже гарний образ”

Показати ще

І тому вони намагаються перехопити інформаційно цю тезу, що не буде громадянської війни, а буде справжня війна проти України. Це буде робитися для того, щоб не допустити поширення думки і ідеї про те, що в рф можлива збройна революція і повстання.

Є певні ознаки, чому вони до цього готуються. У лютому першим заступником секретаря Ради безпеки рф призначили Рашида Нургалієва. Це колишній міністр внутрішніх справ, який боровся проти чеченського опору. І це сигнал, що буде новий куратор у внутрішній силовій вертикалі, буде більш жорсткий контроль ро лінії МВС і ФСБ всередені росії”, – каже Петро Бурковський.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN