Connect with us

Новини

“Царство Небесне Наталочці!”: обірвалося життя знаменитої української акторки

Published

on

Після тривалої хвороби пішла з життя відома радянська та українська акторка Наталія Головіна.

Про трагедію повідомили на офіційній сторінці Харківського академічного драматичного театру.

“Висловлюємо співчуття Головіну Юрію Аркадійовичу у зв’язку зі смертю його дружини Головіної Наталії, яка померла на 65 році життя після тривалої хвороби”, – написав колектив театру.

Наталія Головіна народилася 17 серпня 1957 року. Артистка закінчила драматичну студію при Київському академічному театрі ім. Франка. 33 роки свого життя вона присвятила сцені Харківського драмтеатру.

Актриса трохи знімалася у кіно. У її фільмографії 4 проекти – “Заморожений”, “Соколово”, “Березова гілка”, “Можливо, коли-небудь”.

Advertisement

Українці у коментарях висловлюють співчуття:

“Який жах! Не віриться…. Мої співчуття сім’ї! Царство Небесне Наталочці! Світла пам’ять! 🙏”;

“Пішла від нас туди: “…де друзі та кохання назавжди…” Але щохвилини може щось трапитися і з нами… Тому пам’ятаємо про БОГА, і радіємо кожен день і згадаємо Наталю і усіх тих, хто “десь там ДАЛЕКО”.

Раніше повідомлялося, що загинув відомий музикант, диригент Київської опери Костянтин Старовицький, котрий з перших днів повномасштабної війни пішов захищати Україну від окупантів. Музиканту було лише 40 років. Він загинув 5 квітня під час ворожого обстрілу на Краматорському напрямку.

Раніше повідомлялося, що загинув відомий музикант, диригент Київської опери Костянтин Старовицький, який із перших днів повномасштабної війни пішов боронити Україну від окупантів. Музикантові було всього 40 років. Він загинув 5 квітня під час ворожого обстрілу на Краматорському напрямку.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement