Connect with us

Новини

“Це безумство”: Лукашенко заявив, що не вірить у контрнаступ ЗСУ, і заговорив про необхідність переговорів

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що заяви про підготовку контрнаступу Збройних сил України – це нібито “дезінформація”. За його словами, українські війська нібито не підуть у наступ для визволення своїх територій.

Крім того, диктатор вкотре заявив, що Україна має вести переговори із  Росією. Про це Лукашенко заявив на зустрічі із учасниками засідання Ради Парламентської асамблеї ОДКБ, пишуть білоруські пропагандистські ЗМІ. obozrevatel.com

Білоруський диктатор заявив, що жодного контрнаступу ЗСУ навіть теоретично бути не може. Самопроголошений президент видав аргумент, що Україна не звільнятиме свої території нібито через те, що російська армія має перевагу у кількості техніки та особового складу.

“Найбільша дезінформація – цей контрнаступ. Ніякого контрнаступу, на мій погляд, немає і бути не може. Це просто божевілля. Один до п’яти на фронті воювати за технікою та живою силою – це просто безумство! Ні, треба нагнітати, треба накручувати українців для того, щоб продовжувати і втопити нас у цьому протистоянні. У цьому сьогодні суть на фронті. Ми це бачимо. Це у нас за парканом прямо”, – сказав диктатор.

Advertisement

Також самопроголошений президент вкотре заговорив про необхідність переговорів між Україною та кРФ. Ба більше, Лукашенко заявив, що Росія нібито була готова завершити війну на “на невигідних для себе умовах”.

“Перш ніж звинувачувати нас у конфронтації, розширенні цього конфлікту, треба повернутися за стіл переговорів. Взяти не той документ, який вироблявся у ході перших раундів російсько-українських переговорів, а новий. Для того, щоб зупинити війну”, – заявив самопроголошений білоруський президент.

Нагадаємо, Росія посилила масштаб повітряних атак на Україну у спробі змусити ЗСУ відкласти контрнаступ. При цьому Україна успішно збиває великий відсоток ракет і безпілотників, руйнуючи плани окупантів.

Раніше начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов пояснив заяви щодо наближення контрнаступу Збройних сил України. За його словами, таким чином Україна хоче заплутати та дезорієнтувати супротивника.

Advertisement

Слід зазначити, що росіяни повним ходом готуються до оборони у разі контрнаступу Збройних сил України. На півдні нашої країни ворог зібрав уже 150 тисяч військових.

Прокоментуйте:
Advertisement