“Це була його власна ініціатива”: Заступника начальника ГУ СБУ Київщини відсторонили за втручання в процес переходу громад до ПЦУ

У Службі Безпеки України відреагували на скандал, який розгорівся довкола того, що в установі нібито “стурбовані” переходом громад УПЦ МП до ПЦУ. Заступника начальника ГУ СБУ Києва та області Юрія Палагнюка відсторонили після того, як стало відомо, що у документах з його підписом йшлося про “загрози для національної безпеки”. Про це повідомили у Службі безпеки України, передають Патріоти України.

Так, в СБУ наголосили, що листи, які були надіслані на адресу Дарницької райдержадміністрації за підписом Палагнюка, є його власною ініціативою, а не позицією Служби.

“Тимчасовий виконувач обов’язків голови СБУ Василь Малюк відсторонив заступника начальника Головного управління СБУ у Києві та Київській області Юрія Палагнюка від займаної посади через оприлюднену інформацію щодо його втручання у процес переходу релігійних громад від УПЦ до ПЦУ”, – повідомляє видання.

Окрім цього в СБУ додали, що кадрове рішення щодо Палагнюка Малюк вже прийняв. Йдеться саме про виведення в розпорядження, тобто відсторонення.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )