“Це чистий, тупий, прямий непрофесіоналізм”: Прозвучала потужна заява. Випалив правду в очі – треба у відставку!

Нардеп від Луцька, очільник партії «ЗА Майбутнє» Ігор Палиця вважає, що дії уряду щодо запровадження карантинних зон – це прояв непрофесіоналізму та, ймовірно, є провокацією проти регіонів, в яких рівень підтримки влади низький.

Про це нардеп заявив в прямому ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі 1+1.

«Я давно не боюся виступати проти зради і проти непрофесіоналізму. Що таке червоні, чи помаранчеві, чи жовті зони? Це чистий, тупий, прямий непрофесіоналізм. Можливо, пов’язаний із провокацією проти тих регіонів, які не підтримують провладну більшість. А може, із непрофесіоналізмом, тому що коли у березні почалися перші захворювання і вся країна пішла на карантин, – президент, Кабмін, і ми підтримали його в регіонах, і я був перший «за».

Все зупинилося, і ми чекали, що урядом будуть напрацьовані заходи, які вирішать це питання і підготують нас, адже всі тоді вже знали про другу хвилю пандемії.

Коли країна вийшла з карантину, ми чекали, що уряд, маючи 64 мільярди гривень на Фонд боротьби із коронавірусом, зробить все, щоб ми були готові. Але місцеві бюджети отримали від держави нуль.

Тепер посилення карантину нічого не дасть, бо транспорт не зупиниться, бізнес не закриється – людям нема що їсти і нема за що вижити. Наша позиція – єдність. Ми єдині в тому, що цей непрофесійний уряд треба відправляти, бо він доведе країну до банкрутства», – йдеться в дописі на сторінці нардепа у Фейсбуці.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Це чистий, тупий, прямий непрофесіоналізм”: Прозвучала потужна заява. Випалив правду в очі – треба у відставку!