Це дуже просто: як за допомогою “ковідної тисячі” оплатити комуналку. Інструкція

Необхідність вакцинації від коронавірусу зумовлена насамперед високими темпами поширення захворювання в Україні. Однак зараз, завдяки “зеленому” сертифікату про вакцинацію можна отримати фінансову допомогу від держави

Само собою зрозуміло, що вакцинуватися потрібно перш за все для себе. Імунну систему необхідно запустити, струсити, «познайомити» з вірусом, з яким раніше організмі не зустрічався. Вакцина допомагає виробити антитіла до вірусу, які, в разі інфікування, допоможуть організму побороти хворобу.

Держава допомагає нерішучим громадянам зробити щеплення, мотивуючи людей грошовими коштами. Здавалося б, 1000 гривень за “зелений” сертифікат, і 500 гривень за бустерну дозу – це не такі великі суми, заради яких люди готові хоч що-небудь зробити. Однак це справило необхідний ефект, і громадяни масово встали в чергу за щепленням.

“Ковідну” тисячу гривень люди різного віку можуть витратити на певного роду послуги. Підлітки можуть купити канцелярію, оплатити позашкільні курси, тренування, гуртки. Люди середнього віку можуть відвідати кінотеатр, тренажерний зал, басейн, музей, купити квитки і книги. А ось пенсіонерам після 60 років можна придбати за “ковідну” тисячу лікарські препарати, а тепер ще й оплатити комунальні послуги. Детальніше про це інформує Апостроф.

Послугу оплати за комунальні послуги за виплати за вакцинацію можна здійснювати з 14 лютого у відділеннях банку. А з 16 лютого це можна зробити, не виходячи з дому, за допомогою програми Приват24.
Для того, щоб оплатити комунальні рахунки за допомогою карти “єПідтримка” в додатку Приват24, потрібно оновити сервіс до останньої мобільної версії, створити платіж на оплату комунальних послуг, і вибрати для оплати карту з “ковідною” тисячею гривень.

Видання повідомляє, що банківська система буде автоматично перевіряти вік, а тому окремо надавати будь-які документи не потрібно. Власне, саме тому ніхто молодше 60 років не зможе оплатити комунальні послуги за допомогою картки “єПідтримка”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )