“Це фіаско”: у ГУР заявили, що Путін приречений, а у Росії є кілька сценаріїв після війни

Представник ГУР МО України Андрій Юсов заявив, що кремлівський диктатор Володимир Путін приречений і про його майбутнє вже не йдеться. А ось питання стосовно того, що буде з Росією наразі залишається відкритим.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню “УНІАН”. За словами Юсова, окремі представники Кремля вже намагаються знайти можливість піти від президента РФ, врятувати себе і свій стан.

“Сьогодні окремі представники кремлівської верхівки самі знаходяться в пошуку таких каналів і комунікацій для того, щоб убезпечити себе, свій стан, піти від божевільного диктатора. Але, безумовно, неформальні канали теж існують. Публічна політика – це дуже важлива складова, але крім неї існує ще й закулісся. Україна використовує всі інструменти: і публічні, і не публічні, і закриті, і відкриті”, – розповів він.

Представник ГУР зазначив, що на сьогодні серед військово-політичного керівництва, особливо серед бізнес-еліти РФ, далеко не всі в захваті від тієї каші, яку заварив “колективний Путін”.
“З кожним новим рівнем ескалації, з кожною новою хвилею мобілізації, з кожним новим відсотком падіння рейтингу Путіна, або, безумовно, новими успіхами Збройних Сил України зі звільнення окупованих територій, ця партія миру в середині Росії, безумовно, буде посилюватися”, – пояснив він.

Юсов також розповів, що фінал Путіна вже визначений.

“Це фіаско. Чи буде це політичне фіаско, чи буде воно у вигляді міжнародного трибуналу, палацового перевороту або суду Лінча на вулиці – це вже інша історія”, – додав він.

Водночас, питання майбутнього Росії поки залишається відкритим.

“Або вона зможе очиститися від диктатури і переформатуватися, відійшовши від усіх окупованих територій і спробувати якось відкотитись назад. Або вона розпадеться і поневолені народи колоніальної імперії отримають можливість створення незалежних держав“, – резюмував представник ГУР МО України.

Нагадаємо, диктатор Володимир Путін через тиждень після оголошення “часткової” мобілізації фактично визнав помилки щодо її проведення. Головні проблеми країни-агресора в тому, що місцеві чиновники не знають точного масштабу мобілізаційної кампанії.

Раніше повідомлялося, що в Росії вибухнув скандал через провали “другої армії у світі”.

OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN