Це, кажуть, дуже добрий знак від Бога. На Львівщині мироточила нaйвідомішa ікoнa…

Духовенство зазначає: слід чекати позитивних змін у країні.

В народі давно знають, якщо ікона “плаче” це знак Божий, який завжди передвіщає зміни в майбутньому. При цьому кажуть, що світлі “сльози” пророчать добрі новини, а темні – погані.

Зараз в Україні і так важкі часи, бо кремлівський диктатор собі на догоду вирішив знищити Україну, тому те, що відбулось в селі Ременів на Львівщині подарувало мільйонам українців надію.

Про те, що в селі Ременів, яке приблизно за 20 кілометрів від Львова, замироточила ікона Богородиці “Всецариця”, днями повідомила парафіянка місцевого храму. А настоятель церкви підтвердив нам цей факт.

“Перші сліди мира я зауважив ще півтора місяця тому, але нікому про це не казав, просто спостерігав, — розповідає протоієрей Михайло Пасірський, настоятель храму Собору Пресвятої Богородиці ПЦУ. — Та останнім часом миро стало просто-таки литись, зокрема, проявлялось з очей Богородиці. Це помітили парафіяни. Люди витирали миро, але ікона ще рясніше замироточила! Щиро кажучи, я й сам вражений. Відчуваю страх і трепет. За 28 років служіння ще такого не бачив!”

Отець Михайло звернувся до свого духівника на Афон, щоб зрозуміти, що може означати такий знак.

“Він пояснив: якщо ікона кровоточить, то це поганий знак, а ось коли мироточить, то, навпаки, це на добро, — каже отець Михайло. — А отже, маємо чекати позитивних змін. Думаю, що йдеться саме про ситуацію в нашій країні. Знаю, що перемога — за нами. Адже з нами Бог, з нами Божа Матір. Це підтверджують й афонські монахи. Вони кажуть, що в Україні все буде гаразд”.

За словами отця, мироточиву ікону намалювали приблизно 20 років тому. Автор, на жаль, невідомий. “Ця ікона висіла в куточку храму. Була не дуже й примітною. Ймовірно, вона мальована на блясі, але перевірити це не можемо — наразі її не чіпаємо”, — розповідає священник.

Від початку російського вторгнення 24 лютого у цьому храмі щодня моляться за наших воїнів — починають  о 18.00.

До слова, церкві, де зберігається мироточива ікона, 115 років.

expres.online

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN