Connect with us

Новини

“Це кидалово”: українці не можуть без комісій обміняти деякі долари, а Нацбанк бездіє. “Ми Люди, на яких можна заробляти..Нова тема”

Published

on

В Україні банки та пункти обміну заробляють близько 20-30 млн доларів на місяць за рахунок комісії на обміні доларів. Вони відмовляються приймати банкноти доларів, заявляючи, що якість купюр низька. На обмін погоджуються лише за умови сплати 10% комісії.

Як заявив економіст Олексій Кущ у YouTube -каналі журналіста Євгена Плінського, Нацбанк повинен був видати лист і зобов’язати всіх, хто займається валютно-обмінними операціями, приймати всі банкноти, якщо можна визначити їхні номінал та справжність. Проте такого листа не видали. finance.obozrevatel.com

На тлі цього якість купюр в Україні знижується. Справа в тому, що до повномасштабної війни в Україні нові купюри долара ввозили літаками. Наразі такої можливості немає, банкноти зношуються.

“Це кідалово, це просто заробіток на вакуумі”, – обурився Кущ. Середній оборот готівкового ринку – приблизно 1,5-2 млрд доларів на місяць. З огляду на те, що комісію вимагають не з усіх купюр, додатково обмінники можуть заробляти 20-30 млн доларів на місяць.

Advertisement

“Це тотальне свавілля на ринку валютно-обмінних операцій. Та сама рентна корупційна економіка. Є константа грошей, яку потрібно збирати з економіки. Наприклад, їм у рік потрібно на свій спосіб життя зібрати 5 млрд доларів. Економіка просіла, тим, на яких можна заробляти, поменшало. Вони починають вигадувати нові теми”, – каже економіст.

Прокоментуйте:
Advertisement