Connect with us

Новини

“Це маленькі діти, як так можна”: вихователька вигадала жоpстоке покарання для малюків, що їй загрожує

Published

on

Вихователька за невиконання її вказівок карала дітей “силою” та катувала їх.

Вихователька на Київщині катувала дітей, які її не слухали. На тілі дітей було знайдено всілякі садна та синці. За таке жорстоке поводження з дітьми виховательці загрожує до 10 років за ґратами. Про це повідомили у прес-центрі Київської обласної прокуратури та поділилися деталями про злочин жінки. politeka.net

суд

За даними слідства, обвинувачена за домовленістю з опікуном 19 дітей виконувала обов’язки вихователя за місцем проживання сім’ї.

Систематично між жінкою та двома малолітніми дівчинками виникали непорозуміння через те, що вони нібито не дотримувалися встановлених нею правил проживання і не дотримувалися її вказівок. За це вихователька карала дітей “силою”.

У січні 2023 року під час чергового конфлікту з дітьми через неприйнятну, на її погляд, поведінку вихователька побила лозою дівчаток 11 і 9 років. На тілі постраждалих залишилися численні синці та садна. Таким чином, вона завдала дітям фізичного болю, моральних страждань і тілесних ушкоджень. Вихователька вже перебуває під вартою.

У коментарях користувачі мережі були вражені від того, що доросла жінка катувала дітей на Київщині.

“Це треба наказувати, щоб інші боялися”, “Довічно, щоб її так”, “Жах. Треба дати довічне. Це маленькі діти, як так можна, а ще жінка”.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement