Connect with us

Новини

“Це мій дім..стільки років. Подивіться що там…” Смерч раптово налетів на Україну і накоїв великого лиха, кадри: “Все в друзках, цілого нічого нема”

Published

on

Вітер був настільки потужним, що зривав покрівлю з будинків та жбурляв на кілька десятків метрів.

Погода останнім часом приносить сюрпризи для українців. Спочатку затяжні дощі спричинили підтоплення населених пунктів на Київщині. А днями смерч наробив лиха на Буковині. Сильний вітер зривав дахи будинків, викорчовував дерева та зносив вивіски. Про це йдеться у сюжеті “ТСН”.

У селі Петрашівка на Буковині спочатку пішов дощ, а потім випав град. Після цього налетів сильний вітер. Місцева мешканка Маріана показала свій будинок, який був понівечений смерчем. Зокрема, вітер був такої сили, що зірвав з будинку дах, а деякі його шматки відлетіли на город до сусідів.

Сім’ї довелося накрити верх будинку плівкою, щоб краплі дощу не підтопили їхню обитель.

“Це мій дім. Наша робота, стільки років. Подивіться що там… у підвал усе тече, все поламане, все в друзках, цілого нічого немає”, – поділилася жінка ледве стримуючи ридання.

Місцеві жителі розповіли, що сильний вітер налетів буквально на кілька хвилин, але встиг зірвати покрівлі майже з двох десятків будинків. Такий смерч, кажуть, бачили тільки в кіно, шифер жбурляло по сільських вулицях наче клаптики паперу.

Пані Ауріка розповіла, що була на вулиці, коли розбушувався смерч. На жаль, жінка не встигла вчасно сховатися у будинку. Її побило обломками зірваної вітром огорожі – руки були в крові через рани.

 

Advertisement

 

Нагадаєм

Прокоментуйте:
Advertisement