“Це моя рідна мова”: скандал розгорівся через російську в школі, почалося цькування

Мовний скандал спалахнув у школі в Дніпрі.

Повідомляється, що під час онлайн-уроку вчителька розмовляла російською мовою з дітьми.

Російську промову почула одна з мам і зауважила педагога – після цього 12-річну дитину почали цькувати однокласники і навіть писати погрози.

“Знову вчителька, наша класна керівниця, починає урок математики російською. Учень з класу двічі звертається до неї українською, і двічі вона відповідає російською. Потім переходить українською, потім знову російською. Так триває кілька хвилин, і мої нерви здають ”, — написала мати учениці 6-го класу.

школа, школяр, навчання

Тоді жінка нагадала вчительці, що згідно із законодавством, освітній процес в Україні має відбуватися державною мовою.

“На ці слова вчителька обурюється і видає такі слова: “Це моя рідна мова, і урок я ще не почала, і ви взагалі не маєте права приєднуватись до уроку”. І відключає нас від конференції”, – повідомляє жінка.

Після цього, за словами матері дитини, почалося цькування.

 

 

 

Директор школи прокоментувала скандал, за її словами конфлікт справді стався.

Директор каже, що вчитель справді відключила дитину від конференції, нібито “мама заважала вести урок”, проте кілька хвилин ученицю підключили назад, і далі вчитель розмовляла з учнями українською.

“Жодним чином не виправдовую вчительку, але мамі не варто було демонстративно це робити під час уроку і втягувати в конфлікт дітей. Записати мовлення вчительки, звернутися до адміністрації. Вчителька не демонстративно говорила російською, просто конфлікт виник під час уроку при дітях- ось чому така реакція”,

“В побуті хай розмовляє хоч і китайською, а на роботі – тільки державна мова( тим більше вчитель)”,

“А я вважаю що вчитель не права,впевнена що її попереджали що вона повинна говорити українською”, – пишуть у коментарях украинці.

 

 

Джерело: ТСН.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )