“Це не погана новина, а просто жахлива”: Пропагандист Мардан влаштував істерику через “удари помсти”, на які Росія витратила дорогоцінні “Кинджали” (відео)

Один із пропагандистів Кремля Сергій Мардан почав істерити через масовану атаку Росії на українські міста, яка обійшлася країні-агресору в $500 млн. Він сказав, що дорогими ракетами “Кинджал” потрібно було завдавати “удари помсти” по Офісу президента, передають Патріоти України.

За його словами, для атаки на ОП, Генштаб чи СБУ такі ракети “не шкода”. Він видав чергову цинічну заяву про те, що ці ракети “дорогі та невловимі” і витрачати їх на удари по ТЕЦ “шкода”. Водночас він не згадав про жертви серед мирного населення, які загинули через те, що російські терористи вирішили “помститися” за вигадану ними самими провокацію.

До того ж удари по інших будівлях, наприклад, Офісу президента або СБУ, росіянин вважає цілком допустимими. Ба більше, на них, як він сказав, не шкода витратити “і 66 “Кинджалів”.”Якщо удари помсти по київській ТЕЦ, то якось шкода витрачати на це дорогу невловиму ракету. Я хотів би, щоб один або навіть усі шість “Кинджалів” влучили, наприклад, у дві резиденції президента України, Генштаб, штаб-квартиру Головного управління розвідки або Служби безпеки. Ось місця, на які не шкода і дві, і шість, і 66 “Кинджалів”, як мені здається. Але в офіційному коментарі говорилося зовсім про інше. Зазначалося, що “ударами помсти” зруйновано якийсь завод із виробництва безпілотників. А що якби не було атаки на Брянськ, то цей завод продовжував би працювати? Я логіки в цьому не бачу”, – зазначив Мардан.
Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN