Це неприйнятно! Просто зараз – перша Леді не змовчала, розповіла все. Згадала про хейтерів – шокуючі деталі

Різне

Дружина президента України Олена Зеленська розповіла про те, що вважає неприйнятним, коли недоброзичливці починають зачіпати тему дітей.

Про це Перша леді України Олена Зеленська заявила в інтерв’ю виданню “Новий час”.

“Звичайно, я очікувала чогось подібного. Може, не в такій формі і не в такій кількості. Якщо я скажу, що мене це ніяк не чіпає і я, наспівуючи проходжу повз, я збрешу. Іноді мене це дезорієнтує, збиває з пантелику. Думки ж тільки хороші і позитивні, і дії такі ж. А коли дії викликають зворотний ефект, це наштовхує на думку: а навіщо я взагалі це роблю? Але я навчилася все-таки зупиняти песимістичні настрої і повертатися в потрібне русло “, – зазначила перша леді.

Вона вважає неприйнятним, коли хейтери зачіпають її і президента України Володимира Зеленського дітей.

“Мені будинку ніхто рот не закриває і не забороняє розмовляти на будь-які теми, на які мені захочеться розмовляти … Неприємно, коли зачіпають дітей, вони-то взагалі ні в чому не винні. Я розумію, що є різні політичні погляди і я потрапляю в зону впливу президента, мене з ним асоціюють. Якщо є якісь противники або опоненти, ясна річ, що я буду зачеплена. Але вважаю, що чіпати дітей абсолютно некоректно “, – підкреслила Зеленська.

Володимир і Олена Зеленська одружилися в 2003 році. Подружжя виховує двох дітей – дочку Олександру та сина Кирила. Зеленський вступив на посаду президента в травні 2019 року.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN