Connect with us

Новини

“Це нові відчуття..Я не рада..Земля труситься!”: нажахана Собчак заявила, що не рада дронам у Москві, і показала діалог із переляканим другом

Published

on

Так звана російська опозиціонерка і журналістка Ксенія Собчакпобідкалася, що невідомі безпілотники атакували Москву та її передмістя. Друга росіянки налякали вибухи, а сама Собчак заявила, що “нажахана” від атак як на Київ, так і на російську столицю. news.obozrevatel.com

Втім, на терористичні обстріли українських міст “опозиціонерка” дотепер так емоційно не реагувала. Скриншот її особистого листування з другом зʼявився в одному з Telegram-каналів росіянки (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

“Я не рада ніяким дронам. Ні в Москві, ні в Києві. І мене охоплює жах від того, що є багато людей, які раді і хочуть безкінечного продовження”, – емоційно поскаржилася Собчак, додавши багато знаків оклику для драматичності.

"Це нові відчуття": нажахана Собчак заявила, що не рада дронам у Москві, і показала діалог із переляканим другом

У діалозі з другом “журналістка” лайкою відреагувала на його повідомлення про БПЛА поблизу Москви. Він почув 6 вибухів у селищі Барвиха і дуже розізлився, що щось може “пролітати”.

Причетні до щоденного тероризму України росіяни виявилися неготовими до того, що стануть свідками атак безпілотниками. Друг Собчак назвав це “новими відчуттями” і висловив сподівання, що російська ППО його захистить.

Advertisement
"Це нові відчуття": нажахана Собчак заявила, що не рада дронам у Москві, і показала діалог із переляканим другом
Прокоментуйте:
Advertisement