Connect with us

Новини

“Це прикриття”: На росТБ влаштували істерику через майбутній контрнаступ ЗСУ і масштабні навчання НАТО (відео)

Published

on

Російські пропагандисти влаштували чергову істерику через майбутній український контрнаступ. Вони пов’язали з ним військові навчання НАТО і заявили, що операція української армії нібито пройде в ті самі дати. Про це йшлося в ефірі однієї з передач на росТБ, передають Патріоти України.

Ведучий вважає, що країни Альянсу зібралися провести свої навчання саме в Європі, щоб у разі необхідності оперативно допомогти ЗСУ. “Якщо відкриємо карту, ми побачимо, що навчання НАТО призначені на найближчий час, найбільші за останній час з авіаційною частиною, одні з найбільших за всю історію країни, їх призначено на ті самі дати, що й український контрнаступ. Пройдуть ці навчання Defender-2023 із 21 квітня до 23 червня. Загалом у них бере участь 17 тис. військових”, – розхвилювався пропагандист. Він акцентував, що маневри пройдуть на території 10 європейських країн.

“Експерти звернули увагу, що час обрано дуже “успішно” і він збігається з оголошеним раніше контрнаступом ЗСУ. Це всього лише прикриття для якогось постачання і навіть допомоги українській армії”, – видав ведучий. Зауважимо, що українська влада не називала точних дат, на які заплановано контрнаступ. Однак для росіян ця тема, схоже, є надто хвилюючою.

Прокоментуйте:
Advertisement