Це рак! 50 тисяч доларів потрібні на термінове лікування Ксенії

Різне

Ізраїльські лікарі мають досвід у лікування раку мозку у дітей і можуть допомогти і 4-річній Ксенії із Запоріжжя.

У дитини діагноз – анапластична карцинома. Яка спершу проявилась головними болями, а потім додалися і порушення опорно-рухового апарату. «Дитину успішно прооперували в Інституті нейрохірургії А.П.Ромоданова і видалили пухлину. Здавалося, що найгірше вже позаду, однак результати імуногістохіміі підтвердили найстрашніші припущення київських лікарів – це рак», – пригадують рідні дівчинки.

Батьки розуміють важкість діагнозу і не можуть дозволити помилку, тож вирішили на подальше лікування звернутись до закордонних фахівців.

«Зараз дитина дуже слабка, не дивлячись на зовні здоровий вигляд, ця усміхнена дівчинка практично сама не ходить, також скаржиться на болі в ніжці. Якщо вчасно не надати допомогу, то порушується пам’ять, погіршуються зорові функції, з’являються проблеми з рівновагою і артеріальним тиском, виникнуть напади епілепсії і це буде тривати поки ця підступна хвороба не “вб’є” дитини остаточно», – розповідають волонтери, які допомагають у зборі коштів.

Без допомоги небайдужих людей швидко зібрати 50 тисяч доларів, які просить клініка за початок лікування, нереально. Тому рідні просять долучитися кожного.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 5948 0128

Богожавцева Лілія

Джерело: https://korupciya.com/50-tysyach-dolariv-potribni-na-terminove-likuvannya-kseniyi/

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN