Це сталось! Австрійці вразили – подалі від РФ. Співпраця на покращення

Федеральний канцлер Австрії Карл Негаммер анонсував свою зустріч з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем під час проведення великого українсько-австрійського бізнес-форуму, про це глава австрійського уряду заявив у четвер під час свого виступу у Федеральній раді (верхній палаті парламенту) Австрії.

Я мав розмову з українським Прем’єр-міністром. Ми разом зустрінемося на великому економічному форумі, оскільки Україна намагається зараз послати сигнал про нормальну ситуацію в цей напружений час, – заявив Негаммер.

Він додав, що Україна також намагається вийти з-під тиску Росії та повернутися до процесу економічного зростання, що “для України дуже важливо”.

Австрія йде назустріч цим проханням України і підтримує її в цьому, – заявив Негаммер.

Раніше, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Австрії Карлом Негаммером, під час якої сторони підтвердили намір провести під своїм патронатом українсько- австрійський бізнес-форум.

Під час телефонної розмови підтвердили намір провести під нашим патронатом українсько-австрійський бізнес-форум, – написав Шмигаль.

Він нагадав про те, що дві країни відзначають 30-річчя відновлення дипломатичних відносин.

Дякую пану канцлеру Карлу Негаммеру за тверду позицію уряду Австрії щодо територіальної цілісності та суверенітету України, – додав Прем’єр-міністр.

Шмигаль повідомив, що від минулого року двостороння торгівля почала відновлюватися після негативних наслідків пандемії COVID-19 — на 2022 рік він планує збільшити товарообіг з Австрією до 2 мільярдів доларів на рік.

За підсумками 11 місяців минулого року товарообіг між нашими країнами склав понад 1,6 мільярда доларів США. Ми поставили перед собою амбітну мету збільшити товарообіг до 2 мільярдів доларів США у 2022 році, — підсумував прем’єр-міністр.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )