Це сталось! Порошенко у всьому зізнався – просто у прямому ефірі, погодив спецоперацію. Йому згадали все – скандал

Різне

Лідер партії “Європейська солідарність”, п’ятий президент України (2014-2019 рр.) Петро Порошенко заявляє, що санкціонував проведення операції українських спецслужб із затримання бійців так званої приватної військової компанії “Вагнера”, будучи верховним головнокомандувачем в 2018 році.

Порошенко розповів про це в ток-шоу “Велика політика” на “5 каналі”.

“Можу сказати певний ексклюзив … Я хочу підкреслити, що ще в кінці 2018 року тодішній верховний головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко санкціонував проведення цієї операції”, – сказав політик.

При цьому він розцінив зрив операції як державну зраду і пообіцяв, що наполягатиме на залученні причетних до відповідальності.

“Я підкреслюю, що я не дам закрити, заговорити, оббрехати або вислизнути від відповідальності за вчинення злочину державної зради, де зусиллями десятків українських героїв, які мали на меті притягнути до України і судити тих, хто причетний до збивання літака MH17, а не судити невинного Назарова за збиття Іл-76 з десантниками в Луганському аеропорту “, – сказав колишній президент.

За його словами, спецоперація була зірвана конкретними особами.

“Я дуже настійно рекомендую створити тимчасову слідчу комісію, дуже настійно рекомендую допитати всіх учасників процесу і усунути негайно тих, хто може впливати на об’єктивність, незалежність і чесність розслідування, яке точно буде проведено”, – додав Порошенко.

“Конкретних осіб” він не назвав, але відомо, що прихильники екс-президента заявляють, що спецоперація була зірвана через злив інформації, який організував Єрмак.

У телеграм-каналі “Легітимний live” відзначили, що Порошенко в світлі розслідування організації Bellingcat, яка вирішила взяти тему “в розробку”, має намір стати в новому році хедлайнером інформаційної кампанії проти Єрмака і Ко. Його мета – переконувати суспільство в “зраді” Зе-команди, щоб поглиблювати політичну кризу і досягти перевиборів як мінімум до парламенту.

У свою чергу народний депутат України Максим Бужанський в своєму повідомленні в телеграм-каналі вирішив нагадати екс-гаранту, що саме він відправив під час свого президентства моряків “в пастку в Керченській Протоці” з метою зриву виборів.

Петро Олексійович чогось взявся пригадувати, як він нібито санкціонував операцію по “вагнерівцях”, про що його ніхто не питав в 18 році, в цей же час.

Але так до сих пір і не пояснив, а що такого чудового сталося, що він раптом відмінив військовий стан, введений тоді ж з метою зриву виборів, відразу після відправки моряків в пастку в Керченській Протоці.

Не треба про “вагнерівців”, про моряків розкажіть, Петро Олексійович, і про те, з яких причин військовий стан раптом перестав бути військовим.

Коли стало зрозуміло, що вибори зірвати не вдасться.

Нічого корчити з себе Голду Меєр, рано чи пізно доведеться відповідати.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN