Це стане катастрофою для країни! Медведчук wокував – шанси зростають. Зеленський не чекав – це остаточний провал!

Новини

Кажуть, що на дні народженні Володимира Зеленського присутні піднімали тости за другий термін чинного гаранта. Від чого той розпливався в усмішках і всерйоз вірив у таку можливість. Це, звичайно, він даремно.

Таку думку висловив відомий журналіст Микола Фельдман в своєму блозі на “Главреді”.

Чим далі в ліс, тим більш очевидно розсудливому спостерігачеві, що ніякого другого терміну Зеленському не світить. Він просто буде не здатний виграти у другому турі. Математично.

Завдання його рейтингу вже вирішене. А міркування про другий термін перетворюють чинного президента в консерву для зростання рейтингів кандидатів від ОПЗЖ.

Будь-який з них буде стабільно рости за рахунок втрати Зеленським лівого флангу своїх виборців, які ніколи до нього більше не повернуться.

До речі, смішно читати обурення від соціології КМІСу.

Попередні дослідження інших контор вже давно демонструють одну і ту ж динаміку. Яка свідчить тільки про одне – єдиний кандидат від ОПЗЖ з дуже високою ймовірністю вийде в другий тур на будь-яких найближчих виборах президента.

І нехай нікого не обурює наявність двох кандидатів в дослідженнях від однієї ОПЗЖ – ми всі чудово розуміємо, що єдиний кандидат від ОПЗЖ буде. Тому що так вирішить Кремль.

І якщо Юрій Бойко залишиться першим в цих дослідженнях, то Віктор Медведчук зніметься в його підтримку і загальним кагалом вони все одно виведуть свого кандидата у другий тур.

Тому що там єдиний кандидат від ОПЗЖ з високою ймовірністю переможе і чинного президента, і попереднього теж (так, у Петра Порошенка максимум надійно спочиває на своїх місцях і з високою ймовірністю нікуди не подінеться за найближчі три роки).

У будь-якому випадку, обурюватися цьому розкладу також марно, як Зеленському мріяти про другий термін.

З політичного монополіста, який володіє всією країною, всього лише за півтора року він перетворився в скиглія, який не здатний без проблем вигнати з власної фракції депутата.

Іронія долі. Як і з рейтингами ОПЗЖ.

Зрозумійте, друзі, це все вже було. Ми зайшли в майже повне повторення історії 2007-2009 року, яка закінчилася легкою перемогою Януковича від імені Партії регіонів.

Абсолютно неважливо, Бойко чи Медведчук отримають в результаті чесних українських виборів посвідчення президента України. У будь-якому випадку це буде нести катастрофу для всієї країни. Добровільну політичну капітуляцію на користь ворога.

Хтось готовий до подібних ризиків і тверезо їх оцінює? Сильно сумніваюся.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий