Це стане в нагоді кожному: Як дізнатися новий розмір вашої пенсії. Інструкція

Для більшості пенсіонерів пенсія прив’язана до середньої по країні заробітної плати 5426 гривень, але при розрахунку їх виплат буде враховуватися не тільки це

Українським пенсіонерам розповіли про зміну їх виплат після чергової індексації.

Вже в березні цього року для 5,9 мільйона виплати зміняться по-різному. Перерахунок проведуть з урахуванням стажу і коефіцієнта заробітку. Про це пише “Апостроф”.


Так, для більшості пенсіонерів пенсія прив’язана до середньої по країні заробітної плати 5426 гривень. Так, якщо є 28 років стажу і зарплата була вдвічі вищою за середню (коефіцієнт 2,0), то розрахунковий розмір пенсії становитиме 3038 гривень. Цю суму підвищать на 14% – на 425 гривень до 3464 гривень.

А от маючи середню зарплату і 30 років стажу – розрахункова пенсія становитиме 1628 гривень, але фактично виплатять 1934 гривень – прожитковий мінімум для непрацездатного.

Це тільки приклади того, як можуть змінитися виплати. Хоча експерти вважають, що в будь-якому випадку середній розмір зарплати, який враховується при розрахунку пенсій і щорічно підвищується – потрібно переглядати. Адже не враховуються багато актуальних показників.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )