Connect with us

Новини

“Це те, що треба нам зараз”: Пропагандистка Кремля захотіла, щоб армія Китаю увійшла до Росії (відео)

Published

on

Прокремлівська пропагандистка Ольга Скабєєва розмріялася про те, щоб солдати Народно-визвольної армії Китаю допомогли російським окупантам. Вона заявила, що було б непогано ввести їх у Бєлгородську область РФ. Таку “геніальну” ідею ведуча програми “60 минут” висловила у прямому ефірі, передають Патріоти України.

Якогось логічного пояснення, чому Росії потрібно ще більше живої сили, пропагандистка не озвучила. “Не відмовляйтеся від пари, трійки, десятки мільйонів китайських солдатів. Зараз ось прямо те що треба”, – сказала Скабєєва.

Із нею не погодився навіть так званий експерт, запрошений на програму. “А чому?” – запитав він. “А чому ні?” – єхидно відповіла росіянка.

Мабуть, вона так старанно намагалася пригрозити Україні та всьому західному світу “дружбою” з КНР, що навіть не зрозуміла, що її заяви вийшли за межі стандартної пропаганди прокремлівських медіа про “непереможність” РФ. Справді, чому “другій армії світу” раптом знадобилася допомога військовослужбовців Китаю та ще й у “захисті” території Російської Федерації?

Advertisement

“Ой дивлюся на Бєлгородську область і думаю: “Як же нам не вистачає китайської народної армії”, – заявила Скабєєва.

Прокоментуйте:
Advertisement