Connect with us

Новини

“Це триватиме щоночі”: з’ясувалося, що задумали в рф для уповільнення контрнаступу ЗСУ

Published

on

Російська армія змінює тактику для уповільнення наступу українських захисників.

Контрнаступ української армії дедалі ближче. Це розуміють і російські генерали, які намагаються зробити все можливе, щоби зупинити українських захисників. За останні дні стало зрозумілим, що армія окупантів застосувала нову тактику, щоб уповільнити ЗСУ.

Про це в ефірі “24 Каналу” розповів детальніше військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан.

Так, полковник запасу ЗСУ Роман Світан звернув увагу на те, що щоночі росіяни запускають іранські дрони територією України. Робиться це під покровом ночі, адже тоді їх найважче збивати.

“Швидше за все, це триватиме щоночі. Щоночі росіяни обстрілюватимуть ракетами та безпілотниками наші військові частини, які пересуваються. А також намагатимуться намацати такі ж логістичні хаби, наше паливо та боєприпаси. Тобто все це переходить для армії росії в рутинну роботу, щоб уповільнити контрнаступ українських захисників”, – наголосив Роман Світан.

ЗСУ, війна

За його словами, шахеди атакуватимуть щоночі до початку контрнаступу. Тобто поки ЗСУ не закріпляться на нових позиціях фронту і не підуть у наступ, росія намагатиметься завдати хоч якоїсь бойової поразки українській армії.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement